امروز جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

وزیر بهداشت در سفرها از منابع داخلی وزارتخانه اعتبار ویژه ببیند

کد خبر: 146450
زمان انتشار: ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۱ بعد از ظهر -
14 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


ایسنا/همدان نماینده مردم رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی گفت: از وزیر بهداشت انتظار است وقتی به سفر استانی می‌رود حداقل از منابع داخلی خود وزارتخانه اعتبار ویژه‌ای برای آن شهرستان یا استان اختصاص دهد و در نظر بگیرد.

حسن لطفی پنجشنبه ۳ آذرماه در نخستین همایش سلامت شهرستان رزن، اظهار کرد: انتقاد ویژه‌ای از وزیر بهداشت و درمان دارم که با سفر خود به رزن و درگزین نه تنها ریالی به این دو شهرستان در حوزه سلامت اختصاص نداد بلکه  پروژه بیمارستان رزن هم که عملیات اجرایی آن فعال بود، فعالیت آن پس از رفتن وی متوقف شد.
وی تصریح کرد: در حوزه سفر ریاست جمهوری اعتباراتی برای شهرستان دیده شده که انتظار است با تخصیص هر چه سریع‌تر این اعتبارات پروژه ها فعال شود و متوقف نشوند.لطفی در ادامه با اشاره به شش فوریت پزشکی در رزن و درگزین تصریح کرد: احداث بیمارستان رزن، دستگاه اکسیژن ساز، سی تی اسکن و تجهیزات بیمارستان، ۳۰ مرکز و خانه بهداشت و درمانگاه و درمانگاه تامین اجتماعی از جمله خدمات انجام شده در طول شش سال گذشته در این دو شهرستان بوده است.
وی ادامه داد: همه اولیاء الهی و رهبران دینی دارای یک هدف مشترک بوده‌اند که ساختن جامعه مطلوب و جامعه ای بدون بیکاری تبعیض و بی عدالتی و جامعه ای که در آن حقوق فردی، مدنی و اخلاق مداری و حقوق شهروندی رعایت شود، از اهداف آنها بوده و همه این عوامل مستلزم آن است که افراد جامعه از سلامت جسمی، روحی و فکری برخوردار باشند.
لطفی در پایان اضافه کرد: مجموعه بهداشت و درمان یکی از ارکان‌ جامعه مطلوب است چراکه زیرساخت‌های لازم را در حوزه بهداشت و سلامت برای جامعه فراهم می کند.
انتهای پیامSource link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری