انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

پروژه های نیمه تمام مانع بزرگ توسعه عمرانی و زیرساختی کیش است

کد خبر: 145712
زمان انتشار: ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۱ قبل از ظهر -
7 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر تسریع در اتمام پروژه های نیمه تمام جزیره، گفت: هر پروژه نیمه تمام، مانعی بزرگ در بخش توسعه ای و زیرساختی است.
– – اخبار استانها – مرتضی رمضانی گالشی امروز در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در کیش اظهار داشت: بخش خصوصی سرمایه گذاری بسیار خوبی در حوزه عمرانی گردشگری کیش دارد و ما در تلاش هستیم تا مشکلات موجود در مسیر فعالیت این پروژه ها هر چه سریع تر برطرف شود.
وی با اشاره به تاکیدهای مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش مبنی بر سرعت بخشی به پروژه های نیمه تمام جزیره افزود: تمام طرح های عمرانی گردشگری باید دارای زمان بندی مشخص، برنامه مدون و نقشه راه باشند.
رمضانی گالشی تصریح کرد: هر پروژه نیمه تمام، مانع بزرگ در بخش توسعه ای و زیرساختی است و رفع مشکل سرمایه گذاران پروژه های نیمه تمام و کمک به تکمیل و بهره برداری از ظرفیت آنها مورد اهتمام و تاکید مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش است.
این مقام مسئول تاکید کرد: جایگاه حاکمیتی سازمان ایجاب می کند تا با حمایت از سرمایه گذران و رفع مشکلات آنان، روند ساخت پروژه های نیمه تمام را سرعت بخشیده و با نظارت بر روند ساخت آنها، موجب ارتقا کیفی این پروژه ها شود.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری