امروز یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

پایان دلالی و انحصارطلبی در مزایده و حراج‌های اموال تملیکی با تشدید نظارت‌ها

کد خبر: 146786
زمان انتشار: ۴ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۴ قبل از ظهر -
5 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ

«مجتبی فرمهینی فراهانی» روز دوشنبه در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار اقتصادی ایرنا اظهار داشت: تمام مزایده‌ها از طریق سامانه الکترونیک دولت به صورت یکپارچه برگزار می‌شود و متقاضیان می‌توانند در صورت اعلام برگزاری مزایده به این سامانه مراجعه کرده و در مزایده شرکت کنند.
رییس هیات عالی نظارت سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه امکان سوءاستفاده و دلالی در حراج‌های حضوری و مزایده‌ها تقریباً به صفر رسیده است گفت: دولت سیزدهم با رویکرد عدالت محوری و هوشمند سازی سامانه‌ها، نظارت‌ها را تشدید کرده است تا انحصارها شکسته شود و دیگر فرصت‌طلبان و سودجویان نتوانند سوءاستفاده کنند.
فراهانی ابراز داشت: دلالان و فرصت‌طلبان از هر فرصتی برای تخلف و برنده شدن در حراج‌های حضوری و مزایده استفاده می‌کنند و بنگاه‌ها یا اشخاصی به طرق مختلف مدعی می‌شوند که ثبت نام در مزایده را تضمینی انجام می‌دهیم در حالی که با هوشمند سازی سامانه‌ها و تشدید نظارت‌ها، هیچ‌گونه امکان دسترسی و دست‌کاری در مزایده‌ها وجود ندارد.
وی خاطرنشان کرد: به این افراد و بنگاه‌های کلاهبردار تذکر جدی می‌دهیم که قطعاً برخورد کرده و آنان را به محاکم قضایی معرفی خواهیم کرد.
این مقام مسوول تاکید کرد: همچنین امکان ارتباط دو سویه و ارائه نقطه نظر و پیشنهادهای مردم با هیات عالی نظارت در تارنمای سازمان به نشانی tamliki.ir پیش‌بینی شده است،Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری