امروز دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

ملی پوش ایران: دنیا به ما احترام می‌گذارد اما انگار همه خلافکاریم!/ این چه تصاویری است که صداوسیما نمایش می‌دهد؟

کد خبر: 154963
زمان انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۰ قبل از ظهر -
9 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


سینا ولی‌زاده، عضو تیم‌ ملی بیلیارد درباره شرایط و جایگاه این رشته در ایران گفت: رشته بیلیارد تقریبا ۲۰ سال است که به طور جدی در کشورمان فعالیت دارد و در این‌ چند سال اخیر هم‌ کمی نگاه مسئولین حمایتی‌تر شده است. بیلیارد جایگاه بدی ندارد ولی این پتانسیل را دارد که هم بیشتر به مردم معرفی شود و هم بیشتر مورد توجه مسئولین قرار بگیرد ولی چالش‌هایی وجود دارد که گاها مسیر پیشرفت و شهرت این رشته را دشوار می‌کند.
وی افزود: برای مثال این رشته هنوز پخش تلویزیونی ندارد و همین امر هم باعث می‌شود اسپانسر سمت ما نیاید بنابراین وقتی هم پول وارد یک رشته نشود طبیعی است توسعه آن رشته هم کندتر می‌شود و از طرفی در صورت نشان دادن بیلیارد در فیلم و سریال‌ها نیز هرگز این رشته فکری درست معرفی نمی‌شود، اکثرا در فیلم‌ها شاهد این هستیم که یک مشت آدم خلافکار مشغول بازی هستند، طبیعی است که همه این موارد به شدت در جذب اسپانسر و علاقه‌مندان به یک رشته موثر خواهد بود. بیلیارد اصلا رشته گرانی نیست شاید اگر بخواهید یک میز بیلیارد برای خانه‌تان بخرید مجبور باشید ۳۰۰ میلیون تومان هزینه کنید اما با هزینه ۶۰ هزار تومان به راحتی می‌توانید برای یک ساعت در یک باشگاه به عنوان تفریح بازی کنید فقط مهم این است که یک رشته چطور به مخاطب معرفی شود.
دارند مدال طلای آسیا در رابطه با سطح کیفی مسابقات غرب آسیا گفت: این مسابقات اوایل آبان ماه به میزبانی بحرین برگزار شد و اکثر کشورهای عربی هم حضور داشتند که رقبای قدرتمندی برای ما به شما می‌روند اما خوشبختانه ایران نمایش خوبی داشت و موفق شدیم مدال طلای دوره از مسابقات را کسب کنیم.
ولی‌زاده درباره مسابقات پیش‌رو عنوان کرد: مهمترین ایونتی که در پیش داریم مسابقات قهرمانی جهان است که دوماه دیگر به میزبانی قطر برگزار خواهد شد. حالا باید منتظر ماند و دید که فدراسیون چه تعداد سهمیه خواهد گرفت و نفرات اعزامی بر اساس چه انتخابی خواهند بود.
عضو تیم‌ ملی بیلیارد در مورد مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی ایران گفت: ما فقط شنیدیم که قرار است ایران و شهر شیراز میزبان مسابقات باشد ولی هنوز از جزئیات آن مطلع نیستیم اما میزبانی یک امتیاز بزرگ و مهم است‌. بیلیارد ایران در دنیا جلوه خوبی دارد و تقریبا می‌توانم بگویم ما مورد احترام رقبا هستیم ولی باید دید در نهایت چه اتفاقی رخ خواهد داد.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری