امروز جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

با عوض کردن دیدگاهم موفق شدم

کد خبر: 203413
زمان انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۳ بعد از ظهر -
15 بازدید
چادر نماز بچه گانه

با عوض کردن دیدگاهم موفق شدم

از زمانی که دیدگاهم نسبت به خودم و توانایی هایم تغییر کرد و خود را یک فرد موفق میدانستم با تجارت آشنا شدم. زمانی که وارد این عرصه شدم متوجه شدم که کوتاه ترین راه برای کسب ثروت همین مسیر تجارت است. محصولی که با آن تجارت انجام میدادم هم تاثیر بالایی در موفقیت من داشت. من در این مقاله این محصول را به شما معرفی میکنم.

چادر نماز بچه گانه

چادر نماز بچه گانه در مدل های زیادی دارد، افراد زیادی از به عنوان هدیه به دخترانی که به سن تکلیف می رسند چادر نماز می دهند. برای خواندن نماز خانم ها از پوشاک خاصی استفاده می کنند که همان چادر است. ولی این محصول دارای مدل های مختلفی می باشد. که طرح مد نظر ما نوع آستین دار بوده و یکی از پرطرفدارترین‌ ها هم به شمار می رود. دیگر نگرانی در هنگام رکوع و یا سجده رفتن از افتادن آن از سر وجود ندارد.

چادر نماز بچه گانه

چادر نماز جشن تکلیف

چادر نماز جشن تکلیف از لوازم مورد نیاز برای جشن تکلیف است که هم به تنهایی و هم به همراه ساک و سجاده عرضه می گردد. جشن تکلیف هر دانش آموز از روزهای پر خاطره او محسوب می شود زیرا در این روز کوک شما احساس بزرگ شدن کرده و روز شروع بندگی خدا نام می گیرد. به طور معمول چادر نماز جشن تکلیف با تترون درجه یک دوخته می شود که یا به رنگ نباتی است و یا سفید اما گلبهی هم به درخواست خرید کننده با پارچه گلدار نیز دوخته می شود. دختران کوچک در این سن بیشتر به این مدل علاقه مند هستند.

چادر نماز جشن تکلیف

چادرنماز کدری

چادر نماز کدری محصولی با کیفیت است که از جنس نخ مرغوب می باشد و به دلیل استفاده رنگ خاص آن دارای محبوبیت زیادی می باشد. چادر نماز کدری همانطور که مشخص است در هنگام نماز خواندن توسط بانوان مورد استفاده قرار می گیرد. باید بدانید که این نوع چادر با کیفیت و پرطرفدار کدری با استفاده از الیاف نخی که خیلی با دوام هستند تولید می شود. پارچه های کدری که در تولید این نمونه چادر به کار گرفته می شوند با عرض های متنوعی دارند. این چادر با رنگ های مختلف تولید می شود. این دسته از چادرها خیلی خوشرنگ هستند و البته که طرح های مختلفی نیز دارند. این محصول بی نظیر کدری در گرمای تابستان کارایی خیلی خوبی دارد و دلیل این امر نخی بودن و نازک بودن محصول مورد نظر می باشد. با توجه به مواردی که ذکر نمودیم متوجه خواهید شد که چادر نمازهای بی رقیب کدری بر حسب ویژگی های خارق العاده ای تولید می شوند.

چادرنماز کدری

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری