امروز سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

مجموع مصوبات اقتصادی مجلس یازدهم بیشتر از سه مجلس گذشته است

کد خبر: 220624
زمان انتشار: ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۶ قبل از ظهر -
10 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


به گزارش خبرنگار مهر، مالک شریعتی در جلسه علنی امروز (دوشنبه ۱۰ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات رحیمی جهان آبادی در خصوص رسیدگی به مشکلات مردم به جای اصلاح این قانون، گفت: زمانی که کسی خارج از موضوع در صحن مجلس صحبت می‌کند، هیأت رئیسه باید به آن تذکر داده و اگر صحبت‌های وی همچنان خارج از دستور بود، باید میکروفن وی را قطع کند.
وی ادامه داد: امروز همکار ما صحبت‌هایی خارج از موضوع اصلاح قانون انتخابات بیان کرد و به خلاف آنچه خودش گفت، یک نسخه انتخاباتی بود. این همکار ما سایر نمایندگان را متهم کرد که به فکر مردم نیستند، اما بر اساس آمار مجموع مصوبات اقتصادی و عدالت محور مجلس یازدهم در سه سال اخیر بیشتر از سه مجلس گذشته است. طرح‌های مختلفی در کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی در حوزه اقتصادی در حال بررسی است اما هر کمیسیونی نیز باید کار تخصصی خود را انجام دهد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر آقای رحیمی جهان‌آبادی به دنبال مطالبات مردم و به ویژه مردم حوزه انتخابیه خود بودند در یک سال ابتدایی این مجلس که دولت قبلی نیز روی کار بود به دنبال اتفاقی که در روابط با ترکمنستان رخ داد و سبب شد تا مردم حوزه انتخابیه ایشان امروز با مشکل گاز مواجه شوند به وزیر وقت تذکر می‌داد؛ چرا آن روز به فکر درد مردم حوزه انتخابیه خود نبود؟
وی در ادامه تاکید کرد: چرا در دولت قبلی ایشان به وزرای نفت و خارجه تذکر نداد که چرا نیروگاه نمی‌سازید؟ چرا طرح‌های اقتصادی را دنبال نمی‌کنید؟ در دولت قبل که ایشان حامی آن بود هیچ اثری از تدبیر و امید وجود نداشت. اینجا جای نطق سیاسی برای انتخابات نیست؛ اگر می‌خواهند صحبت‌های انتخاباتی کنند باید به موقع خود آن را انجام دهند.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری