امروز چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

تبعات یک آهنگ جنجالی/ این تصویر خبرساز شد؛ نامزد جدید پیکه بعد از مدت‌ها از خانه بیرون آمد

کد خبر: 223948
زمان انتشار: ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۷ بعد از ظهر -
9 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


پس از اینکه شکیرا در آهنگ جدیدش حسابی از پیکه و نامزد جدیدش انتقاد کرده و جنجال زیادی بر پا کرده بود، کلارا چیا، نامزد ۲۳ ساله پیکه به خانه پدر و مادرش برگشت تا از حواشی دور بماند.
شکی باقی نمانده که شکیرا در آهنگ انفجاری جدیدش مستقیما پیکه و نامزدش را هدف قرار داده است. او به سن کلارا اشاره کرده و گفته که «من به اندازه دو تا ۲۲ ساله می‌ارزم»، و در جای دیگر با اشاره به خودش و کلارا گفته «تو فراری را با رنو تویینگو و رولکس را با کاسیو عوض کردی.»
گفته می‌شود پس از انتشار این آهنگ در ماه گذشته، کلارا به خانه مادر و پدرش در اسپانیا نقل مکان کرد تا از چشمان کنجکاو رسانه‌ها دور باشد. اما اکنون به زندگی سابقش برگشته و با پیکه در حال خروج از پنت‌هاوس این بازیکن سابق بارسلونا دیده شد. فیلم دوربین‌ها نشان می‌دهد که کلارا عینک آفتابی سفید به چشم دارد و با پیکه در ماشین می‌خندد و حال ظاهری خوبی دارد.

به نظر می‌رسد که شکیرای ۴۵ ساله در حال انتشار آهنگ دیگری است و قرار است حسابی پیکه را به باد انتقاد بگیرد. آهنگ جدید این سوپراستار با همکاری «کارول جی» قرار است در تاریخ دوم فوریه منتشر شود؛ روز تولد خودش و پیکه.
این مطلب را هم بخوانید: لقبی که دوستان پیکه به شکیرا داده‌اند/ رپری که از نامزد جدید پیکه حمایت کردSource link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری