امروز چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

دردسر جدید برای دنی آلوس/ ۴٫۵ میلیون یورو غرامت برای ستاره متجاوز

کد خبر: 223979
زمان انتشار: ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۳ بعد از ظهر -
8 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


باشگاه پوماس مکزیک که دنی آلوس قبل از دستگیری‌اش به اتهام تجاوز به یک زن اسپانیایی در تاریخ ۳۰ دسامبر سال ۲۰۲۲ برای آن توپ می‌زد، قصد دارد از این مدافع برزیلی به فیفا شکایت کند.
پوماس پس از بازداشت شدن آلوس و اطلاع از اتهام او، به موجب مفاد مندرج در قرارداد اقدام به فسخ یک‌طرفه قراردادش با بازیکن سابق بارسلونا کرد اما اکنون این باشگاه می‌خواهد بابت تخطی از موارد مندرج در قرارداد، از آلوس غرامتی چند میلیون یورویی بگیرد.
طبق گزارش شبکه یواول اسپورته؛ در تاریخ ۲۰ ژانویه یعنی روز دستگیری آلوس، مدیریت باشگاه پوماس ایمیلی برای او ارسال و از او بابت اقدام منجر به فسخ قرارداد غرامتی ۴٫۵ میلیون یورویی طلب می‌کند.
طبق ادعای این رسانه برزیلی، در قرارداد آلوس با پوماس بندی وجود دارد که به موجب آن در صورتی که بازیکن مرتکب دوپینگ شود یا هرگونه عمل منافی اخلاق علنی و هر گونه اقدامی که در کشور محل اقامتش جرم تلقی شود، قرارداد فی‌مابین فسخ می‌شود و می‌بایست به باشگاه غرامت پرداخت کند.
در همین حال خبری دیگر از پرونده آلوس منتشر شده مبنی بر اینکه قاضی پرونده معتقد است که مدارک و شواهد برای اثبات اتهام بازیکن برزیلی بسیار بیشتر از آن چیزی است که برای مجرم شناخته شدن او کافی باشد.
بیشتر بخوانید: درخواست طلاق همسر دنی آلوس پس از خیانت/ تلخی زندان دوچندان شد!Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری