امروز سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

مقابله رزمندگان مقاومت با یورش صیهونیست ها به شهر «اریحا»

کد خبر: 224867
زمان انتشار: ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰ قبل از ظهر -
9 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، نظامیان رژیم صهیونیستی سحرگاه امروز جمعه به شهر «اریحا» یورش بردند و با جوانان فلسطینی در ورودی اردوگاه «عقبه جبر» در جنوب این شهر در کرانه باختری اشغالی درگیر شدند.
بر اساس گزارش منابع محلی فلسطینی، نظامیان اشغالگر به شهر اریحا یورش بردند و ضمن حرکت به سمت ورودی اردوگاه عقبه جبر با جوانان فلسطینی درگیر شدند. اشغالگران در این حمله از گاز اشک آور و بمب‌های صوتی استفاده کردند.
این منابع افزودند که در جریان درگیری‌ها در این اردوگاه، نظامیان اشغالگر توسط رزمندگان مقاومت فلسطین هدف تیراندازی قرار گرفتند. گردان‌های شهدای الاقصی در بیانیه‌ای اعلام کردند که نظامیان اشغالگر را در جریان یورش به شهر اریحا هدف تیراندازی قرار دادند. در پی این حادثه، اشغالگران بر فراز منطقه جنوبی اردوگاه عقبه جبر گلوله‌های منور شلیک کردند و یک فروند پهپاد را برای انجام مأموریت جاسوسی و بازرسی به پرواز درآوردند.
گفتنی است که نظامیان رژیم صهیونیستی برای ششمین روز متوالی به محاصره شهر اریحا از طریق ایجاد پست‌های بازرسی نظامی و بلوک‌های سیمانی که از شنبه گذشته در ورودی‌های اصلی و فرعی این شهر برپا کرده اند، ادامه می‌دهند.
این تحولات در حالی است که هزاران فلسطینی با وجود تدابیر شدید امنیتی رژیم صهیونیستی و بارش باران، نماز صبح جمعه را در مسجد الاقصی اقامه کردند.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری