امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

«عرین الاسود»: ساعت رویارویی با دشمن اشغالگر نزدیک است

کد خبر: 277254
زمان انتشار: ۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۰ بعد از ظهر -
13 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


گروه مقاومت فلسطینی«عرین الاسود» اعلام کرد که تصمیم گرفته برای حمایت از اسرای فلسطینی که دست به اعتصاب غذا خواهند زد، سطح رویارویی با دشمن صهیونیستی را بالا ببرد.
به گزارش ایسنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این گروه در بیانیه‌ای تاکید کرد که ساعت رویارویی با دشمن نزدیک است و صدای طبل جنگ از هر گوشه از این سرزمین مبارک به گوش می‌رسد و ما کاملا آماده ورود به نبردهایی بزرگ‌تر با این دشمن جنایتکار هستیم.
عرین الاسود خطاب به اسرای فلسطینی اعلام کرد: ما صدای شما را شنیدیم و پیامتان را دریافت کردیم و گروه عرین الاسود با شماست و به یاری خداوند تنهایتان نمی‌گذارد و جز مرگ، چیزی نمی‌تواند مانع از یاری رساندن ما به شما باشد.
این گروه خطاب به ملت فلسطین نیز تاکید کرد که زمان تعیین سرنوشت فرا رسیده است و یا باید عزت و کرامت و یا ذلت و خواری را انتخاب کرد.
عرین الاسود ملت فلسطین را به خیزش سراسری و حمایت از اسرا فراخواند و تاکید کرد که باید در هر نقطه و مکانی به دشمن اشغالگر ضربه وارد کرد.
در این بیانیه خطاب به دشمن صهیونیستی آمده است: ما از سمتی که گمانش را هم نمی‌کنید به سوی شما می‌آییم و منتظر نبردهایی بزرگ‌تر بودیم که اکنون زمان آن فرا رسیده و ضرباتی از ما خواهید خورد که رهبران شما که گمان می‌کردند با یک جلسه در اینجا و آنجا به مقاومت پایان خواهند داد، حتی تصورش را هم نمی‌کنند.
عرین الاسود بیان کرد، آنان که تلاش می‌کنند از پشت به ما خنجر بزنند و گمان می‌کردند مقاومت پرونده‌ای بیش نیست، کاملا به اشتباه رفتند و مقاومت ارتش خداوند در هر سرزمینی است و چه کسی می‌تواند در برابر خداوند و سربازانش بایستد.
انتهای پیامSource link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری