امروز یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

هیچ هواپیمایی قادر به درهم شکستن اراده ما نیست

کد خبر: 277244
زمان انتشار: ۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۶ بعد از ظهر -
11 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیاالیوم، سرگئی ریابکوف، معاون وزیر امور خارجه روسیه به امریکا نسبت به آزمودن صبر این کشور هشدار داد و اعلام کرد: مسکو با همه ابزارهای ممکن، امنیت خود را تضمین خواهد کرد.
ریابکوف افزود: امریکا قصد دارد به پرواز پهپادها بر فراز دریای سیاه ادامه دهد اما این پهپادها با اقدامات پدافندی روسیه مواجه خواهد شد و هیچ هواپیمایی قادر به درهم شکستن اراده و عزیمت مسکو در تضمین امنیت خود با همه ابزارهای در دسترس نخواهد بود.
وی خطاب به سردمداران کاخ سفید گفت: ما به امریکایی‌ها نسبت به تلاش برای بازی کردن با اعصاب ما و آزمودن صبرمان هشدار می‌دهیم. ما ۱۰۰ درصد با همه ابزارهای ممکن از امنیت فدراسیون روسیه حفاظت و آن را تضمین خواهیم کرد هیچ پهپاد امریکایی جاسوسی، هجومی و یا راهبردی قادر به درهم شکستن اراده ما نیست.
این مقام روس تاکید کرد: اقدام واشنگتن در ارسال انواع مختلف سلاح‌های سنگین و کشنده‌ به اوکراین، امریکا را به طرف درگیر و مشارکت‌کننده مستقیم در این جنگ تبدیل می‌کند، ما به امریکا نسبت به تداوم تنش‌زایی هشدار می‌دهیم.
ریابکوف تصریح کرد: امریکا در حقیقت هر روز تصمیم خود در مسیر تنش‌زایی را آشکار می‌کند و خطر این روند برای ما واضح است، ما معتقدیم که ارسال سلاح‌های مختلف موید ورود مستقیم امریکا در این جنگ است.
وی گفت: اعضای کنگره امریکا از خطر ارسال بمب خوشه‌ای به کی‌یف آگاه نیستند و به نظر می‌رسد آنها از پیامدهای این اقدام برای کشورهای عضو ناتو به رهبری امریکا درکی ندارند.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری