امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

کنایه سنگین به کی‌روش و واکنش به انتخاب قلعه‌نویی/ شش‌تایی شدن کره جنوبی را تکرار کرد اما برعکسش!/ حساب بردن بازیکنان از او؟ بازیکنمان داشت گردن او را می‌شکست!

کد خبر: 277116
زمان انتشار: ۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۹ قبل از ظهر -
10 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


محمد مایلی‌کهن در آستانه بازی تیم ملی با روسیه برخی از مهمترین مسائل روز کشور و فوتبال را درمیان گذاشت و سال ۱۴۰۱ را در مجموع برای مردم سال خوبی ارزیابی نکرد و گفت: از ما که گذشته اما برای این مردم باید کاری کرد. برای من هم سال خوبی نبود. البته معتقدم همه چیز دست خودمان است و روزها و ماهها و سالها را ما هستیم که می‌سازیم.
وی افزود: مسئولان ما طی سال‌های اخیر خوب کار نکردند و نتیجه اش شد مشکلات امروز. بنده بارها گفته‌ام که هیچ کشوری نمی تواند به تنهایی زندگی کند. حالا در انتهای سال روابط مان با عربستان خوب شده و امیدوارم همین روند ادامه پیدا کند. ما همیشه فقط بلدیم که به تاریخ ۲۵۰۰ ساله خود بنازیم اما به اندازه برخی کشورها که عمرشان ۲۰۰، ۳۰۰ سال می شود هم پیشرفت نکرده‌ایم!
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال در همین زمینه اضافه کرد: این روزها رابطه‌مان با عربستان خوب شده و قرار است با بحرین هم خوب شود. ما باید زودتر به این مسیر می‌رفتیم. وقتی عضو سازمان ملل هستیم دیگر نمی‌توانیم یک کشور دیگر که آن هم عضو همان سازمان است، قبول نداشته باشیم.
وی افزود: ما نباید به دنبال این باشیم که در دنیا تنها زندگی کنیم. بنده وقتی شرایط اقتصادی مردمی را می‌بینم که شب عید نمی توانند آجیل بخرند و سر سفره خود بگذارند اشکم در می آید ولی کاری از دستم ساخته نیست.
مایلی‌کهن با اشاره به برگزاری جام جهانی در قطر، افزود: همه دنیا دیدند که کشوری کوچک به اسم قطر چه جام جهانی باشکوهی را برگزار کرد. افرادی که آن کشور را می‌چرخانند از فکر دیگران استفاده کردند و آن بهشت را ساختند. ما دلمان می سوزد وقتی می‌بینیم آنها می‌توانند و ما نمی‌توانیم.

وی در همین زمینه درباره کی‌روش و عملکرد او در سال گذشته گفت: از «کی‌روشی‌پور» سوال بپرسید. ما هر چه فیلم بازی کرده‌ایم مردم دیده‌اند. دست‌مان برای مردم رو شده و همه فیلم‌هایمان هم اکران شده است. ایشان آمد و آن حماسه (!) را برابر انگلیس خلق کرد. تیم ملی با بنده به کره جنوبی ۶ گل زد و ایشان هم آمد و آن ۶ تا را تکرار کرد؛ منتهی برعکسش. می‌گفتند این مربی، فوتبال ایران را مثل کف دستش می شناسد اما دیدیم که بعد از باخت در برابر انگلیس، در بازی دوم ۵، ۶ تغییر در تیم ایجاد کرد؛ یعنی اصلا فوتبال ما را نمی‌شناخت. درباره ۹ دستیار خارجی‌اش و پول‌هایی که گرفتند و رفتند هم حرف نزنیم بهتر است. بدتر از همه اینکه رسانه‌ها بعد از جام جهانی یک خط از ایشان سوال نکردند و جواب نخواستند. البته ایشان هم جواب کسی را نمی‌دهد. همان رسانه‌هایی که پدر بنده را درآوردند!
مایلی‌کهن در خصوص انتخاب سرمربی جدید تیم ملی نیز گفت: اجازه بدهید بنده درباره سرمربی جدید حرفی نزنم. البته بنده همیشه موافق مربی ایرانی بوده‌ام اما یکی از مشکلات امروز ما در فوتبال ملی این است که کسی از کسی حساب نمی‌برد. شما در جام جهانی دیدید همان کی‌روشی که همه می‌گفتند بازیکنان از او حساب می‌برند چگونه رفتار کرد. بعد از گلزنی تیم ملی به ولز، کریم انصاری فرد (احتمالا منظور مایلی کهن سردار آزمون بود) داشت گردن کی‌روش را می‌شکست!
مایلی‌کهن تاکید کرد: قرار نیست من جای سرمربی جدید تیم ملی را بگیرم و دنبال این حرف ها نیستم. تیم ملی کشورم را دوست دارم و برایش آرزوی موفقیت می کنم اما کار فوق العاده سختی پیش رو دارند.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری