امروز پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

این ۶ نفر؛ نقش‌آفرینان اصلی در صدرنشینی پرسپولیس/ علیرضا بیرانوند اول شد، مهدی‌ ترابی چهارم!

کد خبر: 338107
زمان انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۷ بعد از ظهر -
11 بازدید

[ad_1]
به گزارش آنلاین بلاگ


شاگردان یحیی گل محمدی در طول ۲۹ هفته مسابقه لیگ برتر در شرایطی خود را برای هفته سی ام و بازی پایانی بیست و دومین دوره لیگ برتر آماده می کنند که ۶ نفر از جمع بازیکنان این تیم توانسته اند از مرز ۲۰۰۰ دقیقه بازی برای این تیم عبور کنند.
۱- علیرضا بیرانوند دروازه‌بان اصلی پرسپولیس و گلر تیم ملی فوتبال کشورمان تا اینجا در ۲۸ بازی از ابتدا تا انتها در ترکیب تیمش به میدان رفته و آمار ۲۴۷۳ دقیقه حضور در جمع بازیکنان پرسپولیس را به خودش اختصاص داده تا از این نظر بیشترین دقایق بازی را داشته باشد. او در یک مسابقه مقابل آلومینیوم اراک پس از دریافت کارت قرمز در اوایل بازی مجبور شد زمین مسابقه را ترک کند و بازی هفته بعد مقابل صنعت نفت آبادان را از دست داد.
۲- دومین پرسپولیسی ثابت در ترکیب این تیم گئورگی گولسیانی است که با آمار ۲۳۴۸ دقیقه در ۲۸ بازی این فصل حضور داشته و در ۲۶ مسابقه از ابتدا در ترکیب تیمش به میدان رفته است.
۳- سومین پرسپولیسی فیکس این فصل دانیال اسماعیلی‌فر است که با آمار ۲۲۸۵ دقیقه در ۲۹ بازی این فصل برای تیمش به میدان رفته و تنها بازیکنی بوده که توانسته در همه دیدارها حضور داشته باشد. البته او در ۲۷ بازی از ابتدا در ترکیب پرسپولیس به میدان رفته است.
۴- چهارمین بازیکن ثابت پرسپولیس مهدی ترابی است که با آمار ۲۲۳۴ در دقیقه حضور در ۲۸ مسابقه پرسپولیس در ۲۷ بازی فیکس بود. او تنها در دیدار مقابل هوادار به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت که پرسپولیس در همان مسابقه (دیدار دوباره برگشت) شکست را متحمل شد. ترابی در جریان دیدار رفت با نساجی مازندران هم از زمین مسابقه اخراج شد و بازی با ذوب آهن را از دست داد.
۵- میلاد سرلک با ۲۳۵۶ در دقیقه پنجمین بازیکن پرسپولیس است که از مرز ۲۰۰۰ دقیقه بازی برای این تیم در این فصل گذشته با ۲۱۵۶ دقیقه حضور در ۲۵ مسابقه پرسپولیس در هر ۲۵ بازی از ابتدا در ترکیب تیمش به میدان رفته است.
۶- مرتضی پورعلی گنجی دیگر ملی پوش پرسپولیس نیز با ۲۱۰۰ دقیقه حضور در ۲۴ بازی پرسپولیس از ابتدا در ترکیب تیمش به میدان رفته و ششمین بازیکن این تیم است که در صدرنشینی پرسپولیس در هفته ماقبل پایانی سهم بسزایی در موفقیت این تیم داشته است.

[ad_2]

Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری