امروز سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

ساپینتو: اگر واقعیت حاکم بود، از دو بازی قبلی قهرمان بودیم

کد خبر: 337637
زمان انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۲ بعد از ظهر -
11 بازدید

[ad_1]
به گزارش آنلاین بلاگ


ریکاردو ساپینتو در نشست خبری پیش از بازی با تراکتور، اظهار داشت: بایت تاخیر خود در ورود به نشست عذرخواهی می‌کنم. تراکتور تیم بسیار خوبی است. پس از آمدن پاکو خمز تیم خیلی پیشرفت کرده‌ و کیفیت بازی‌اش خیلی بهتر شد. خیلی بازی مثبتی انجام می‌دهند و از لحاظ انفرادی نیز بازیکنان خوب و باکیفیتی دارند.
*می‌خواهیم لیگ را با برد و ۳ امتیاز بیشتر تمام کنیم
وی ادامه داد: متاسفانه در این بازی نمی‌توانیم برای هدفی که داشتیم یعنی قهرمانی بجنگیم. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم و یک بازی خوب و باکیفیت بین ۲ تیم باشد. البته می‌خواهیم لیگ را با برد و ۳ امتیاز بیشتر تمام کنیم. بارها گفته‌ام برای من و تیم خیلی سخت بود که استقلال به قهرمانی نرسید به این خاطر که استحقاقش را داشتیم. اگر واقعیت بر بازی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها حاکم بود، از ۳_ ۲ بازی قبلی قهرمان بودیم.
*در تبریز استقلال، قدرت خود را نداشت
سرمربی استقلال درخصوص اینکه پس از بازی رفت مقابل تراکتور اعلام کرد تیمش واقعا بد بوده و اصلا از کیفیت شاگردانش در آن مسابقه راضی نبود، گفت: در آن بازی خیلی بد نبودیم بلکه قدرت خود را نداشتیم. اما در بازی دوم مقابل تراکتور در جام حذفی بار دیگر خوب بازی کردیم و کیفیت و قدرت خود را نشان دادیم. باید به هدف خود و خوب بازی‌کردن مان مقابل این تیم خوب ادامه بدهیم و ببریم. تیمی که بازیکنان و فصل خوبی داشته است. اکنون هدف اصلی من این است که فردا برنده شویم.
ادامه دارد…
۲۵۸ ۲۵۸

[ad_2]

Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری