امروز سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

مدیران استقلال با یک آگهی ممنوع الورود شدند!

کد خبر: 337354
زمان انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۷ بعد از ظهر -
17 بازدید

[ad_1]
به گزارش آنلاین بلاگ


از از اواسط زمستان به سال گذشته بحث پیرامون تحولات در عرصه مدیریتی باشگاه استقلال به صورت جدی مطرح شده است اما هنوز چنین اتفاقی رخ نداده و فقط علی فتح الله زاده با توجه به ماجراهایی که فروردین ماه به وقوع پیوست، از جمع مدیران این باشگاه خداحافظی کرد.  
برخلاف انتظار، برگزاری مجمع استقلال نیز موجب رفت و آمد در هیئت مدیره نشد و همه چیز به مجمع بعدی موکول شده است. جلسه ای که ابتدا صحبت بر سر برگزاری آن در روز ۳۰ اردیبهشت یعنی شنبه هفته آینده بود ولی حالا به خاطر یک قانون مهم احتمالاً شاهد برگزاری این نشست نخواهیم بود و اگر هم برگزار شود، مدیران عوض نمی شوند. بر اساس قانون برای اینکه همه حساب و کتاب ها دقیقاً مورد بررسی قرار بگیرد، ۱۰  روز پیش از برگزاری مجمع باشگاه استقلال باید آگهی برگزاری مجمع مذکور در رسانه ها منتشر شود اما چنین آگهی انتشار نیافته و حتی خود مسئولانه باشگاه استقلال نیز در گفتگو با خبرورزشی اعلام کردند که  اصلاً ندیده اند آگهی برگزاری مجمع آنها منتشر شود.
به این ترتیب تا وقتی آگهی فوق منتشر نشود و مهلت ۱۰  روزه قانونی سپری نشود، باشگاه استقلال نمی تواند اعضای هیئت مدیره خود را به طور کامل عوض کند و افراد جدیدی را به جای آنها سرکار بیاورد. البته اگر یک مدیر بنا بر هر دلیلی خودش ترجیح بدهد کناره‌گیری کند و دیگر در هیئت مدیره نباشد آنگاه شرایط متفاوت می شود و احتمالا می توان فرد جدید را با استفاده از قوانین و تبصره ها به داخل هیئت مدیره برد اما تحولات کلی مستلزم برگزاری جلسه مجمع است و برپایی مجمع نیز قواعدی دارد که یکی از مهمترین آنها انتشار آگهی آن در رسانه هاست؛ بنابراین حداقل در شرایط عادی بعید به نظر می‌رسد استقلال تا قبل از پایان جام حذفی مجمع داشته باشد.

[ad_2]

Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری