امروز سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

ورود شخصی ناشناس به خانه سالیوان/ سرویس مخفی آمریکا مسئول تحقیق شد

کد خبر: 337248
زمان انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۱ بعد از ظهر -
9 بازدید

[ad_1]
به گزارش آنلاین بلاگ


به گزارش پایگاه شبکه سی.ان.ان، سخنگوی سازمان سرویس مخفی گفت، این سازمان این مساله را جدی می‌گیرد و سالیوان که به صورت ۲۴ ساعته در هر روز هفته مورد حفاظت سرویس مخفی است، در این پیشامد آسیبی ندید.
یک منبع آگاه گفت، سالیوان که مشاور امنیت ملی دولت بایدن است، در نخستین ساعات صبح روزی در اواخر ماه آوریل با ورود شخصی به داخل خانه‌اش در شهر واشنگتن دی.سی مواجه شد. او به بازرسان گفت که فکر می‌کند این شخص مست بوده است.
این منبع بیان داشت، هیچ تهدیدی از سوی این شخص ایجاد نشده و او خانه سالیوان را بدون اینکه ماموران سرویس مخفی متوجه شوند، ترک کرد.
این حادثه را نخستین بار روزنامه واشنگتن پست گزارش کرد.
سخنگوی سرویس مخفی آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد: این سازمان در حال بررسی یک حادثه امنیتی است که در مکان متعلق به یک فرد تحت حفاظت به وقوع پیوست. هر چند که این فرد تحت حفاظت آسیب ندید، ما این مساله را جدی گرفته و یک تحقیقات جامع را برای بررسی همه جوانب آنچه که اتفاق افتاد، مفتوح کرده‌ایم.
این سخنگو خاطر نشان کرد: هرگونه انحراف از پروتکل‌های محافظتی ما امری نامقبول است و چنانچه کشف شود، پرسنلی که مرتکب آن شده‌اند، پاسخگو خواهند شد. اصلاحاتی در تدابیر محافظتی اعمال شده تا لایه‌های امنیتی بیشتر در محل، در ضمن اجرای این بررسی جامع توسط ما، تضمین شود.

۳۱۱۳۱۱

[ad_2]

Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری