امروز سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

بشیری: وزیر بعدی آموزش و پرورش باید از جنسِ خود آموزش و پرورش باشد

کد خبر: 338524
زمان انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۳ بعد از ظهر -
9 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در رابطه با خصوصیات وزیر آموزش و پرورش بعدی گفت که کسی به عنوان وزیر معرفی شود که حتما از جنس خود آموزش و پرورش باشد؛ چراکه اینگونه فردی همه مسائل و مشکلات آموزش و پرورش را می داند و بهتر می تواند از افراد شایسته برای حل مشکلات و توسعه آموزش و پرورش استفاده کند.
فرهاد بشیری در گفت و گو با ایسنا، در رابطه با ویژگی هایی که وزیر آموزش و پرورش بعدی باید داشته باشد، بیان کرد: وزارتخانه آموزش و پرورش وزارتخانه بسیار مهم و اساسی کشور است و از این رو از تنوع مسئولیت و گستردگی کار بالایی برخوردار است.
وی در ادامه عنوان کرد: بنابراین وزارتخانه آموزش و پرورش وزیری می طلبد که در جمیع جهات بتواند توانمند باشد و همچنین بتواند به خوبی این مجوعه ارزشمند و موثر را هدایت کند.
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: وزیر آموزش و پرورش بعدی مشخصاً باید در جایگاه و شأنی که قرار می گیرد باشد تا از همه ظرفیت های آموزش و پرورش استفاده کند و تعاملات بین دستگاهی را بیشتر کند.
بشیری افزود: از طرف دیگر این فرد باید از سوی مجلس، دولت و سایر دستگاه ها نیز پشتیبانی شود و همچنین حوزه آموزش و پرورش را به خوبی بشناسد.
نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از مطالبات جدی معلمان و فرهنگیان این است که کسی به عنوان وزیر معرفی شود که حتما از جنس خود آموزش و پرورش باشد، تأکید کرد: طبیعتاً کسی که از جنس آموزش و پرورش باشد همه مسائل و مشکلات آموزش و پرورش را می داند و بهتر می تواند از افراد شایسته برای حل مشکلات و پیشرفت و توسعه آموزش و پرورش استفاده کند.
انتهای پیامSource link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری