امروز یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

حضور پررنگ بانک ملت در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش

کد خبر: 338861
زمان انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۹ بعد از ظهر -
14 بازدید

[ad_1]
به گزارش آنلاین بلاگ


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بانک ملت، این بانک با برپایی غرفه‌ای در نمایشگاه، به سوالات بازدیدکنندگان در مورد خدمات و محصولات جدید قابل ارائه به شرکت‌های فعال در عرصه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پاسخ گفت.
بر اساس این گزارش، کارشناسان بانک ملت و شرکت‌های کارگزاری بانک ملت، بیمه ما، تأمین سرمایه بانک ملت، صرافی ملت و به پرداخت ملت در این غرفه در طول دوره برپایی نمایشگاه، پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان خواهند بود.
بر این اساس، غرفه بانک ملت به عنوان بانک انرژی که در بسیاری از ابرپروژه‌ها و پروژه‌های نفتی، پالایشی و پتروشیمی حضور فعالی دارد، مورد توجه متخصصان و دست اندرکاران این عرصه قرار گرفته است.
این گزارش حاکی است، بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برپا شده است و شرکت‌های فعال در این صنعت در کنار بانک‌ها دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار داده اند.
این نمایشگاه در روزهای ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده استقبال از علاقمندان به حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خواهد بود.

[ad_2]

Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری