امروز سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

شهید آیت الله سلیمانی مصداق بارز مرزبانی عقیدتی است

کد خبر: 338899
زمان انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۶ بعد از ظهر -
10 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


ایسنا/مازندران مشاور امور روحانیت رئیس جمهور گفت: مرزهای جغرافیایی از مهم‌ترین مرزها هستند و مهم‌تر از آنها مرزهای عقیدتی است که شهید آیت الله سلیمانی مصداق بارز مرزبانی عقیدتی است.
حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسمی دولابی امروز در اولین سالگرد خاکسپاری شهید “خوشنام” و ۹ شهید استانداری با بیان اینکه مکتب شهدا بر پایه ایثار و فداکاری قرار گرفته است، اظهار کرد: اولین ویژگی مکتب شهدا مرزبانی عقیدتی است چرا که شهیدان با مرزبانی عقیدتی به ما درس ایستادگی آموختند.

مشاور امور روحانیت رئیس جمهور با اشاره به اینکه بسیاری از شهدا به فکر مرزبانی از آرمان‌ها بودند، افزود: نسبت به ارزش‌ها نباید کوتاه بیاییم چرا که شهدا برای دفاع از ارزش‌ها خون داده اند که بیانگر عظمت شهدا است.

این مسئول به موضوع ولایتمداری اشاره کرد و گفت: مسئله ولایت مداری از دیگر ویژگی های شهدا بوده است که برای رضایت خدا و پیروی از ولی فقیه زمان در جبهه های حق علیه باطل از کیان خودشان دفاع کردند.

حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسمی دولابی یادآور شد: دشمنان امروز اگر مسئله ولی فقیه را مورد تهاجم قرار دادند به این دلیل است ملت ایران پشت سر ولی زمان خودشان از ارزش ها دفاع می کنند که ریشه در ولایت مداری مردم دارد.
وی افزود: همه تلاش دشمن معطوف به از بین بردن قداست و جایگاه ولایت و روحانیت در میان مردم است.
همچنین در پایان مراسم سروش احمدی دارنده مدال طلای رشته تکواندو در جام باشگاه های آسیا مدال خود را به شهید گمنام استانداری مازندران تقدیم کرد.
انتهای پیامSource link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری