امروز سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

مهدی قایدی در یک قدمی کفش طلا

کد خبر: 339377
زمان انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۳ بعد از ظهر -
9 بازدید

[ad_1]
به گزارش آنلاین بلاگ


 استقلال در دو بازی اخیر امتیازات حساسی از دست داده و از کورس قهرمانی خارج شد تا بازی هفته پایانی اش با تراکتور حساسیت خاصی نداشته باشد؛ البته این بازی برای مهدی قائدی اهمیت بسیاری دارد چرا که او می تواند با هت‌تریک در آن به کفش طلای مشترک لیگ برسد.
شهریار مغانلو پیش از برگزاری بازی های هفته پایانی با ۱۲ گل در صدر جدول گلزنان قرار داشت و مهدی قایدی با ۹ گل چهارم بود. فاصله ۳ گل با مغانلو باعث شده بود تا خیلی ها برای آقای گل شدن وینگر استقلال شانس زیادی قائل نباشند. در ۴۵ دقیقه نخست با دبل قایدی اما اوضاع کاملا تغییر کرد.
در شرایطی که سپاهان در کرمان با تساوی بدون گل راهی رختکن شد، استقلال توانست با ۳ گل تراکتور را شکست دهد و قایدی زننده دو گل از این سه گل بود. وینگر آبی ها حالا ۱۱ گله است و اگر ۳ گلزن بالاتر از او (مغانلو، اسدی و عباس زاده) مثل نیمه اول در نیمه دوم بازی های تیم خود نیز گل نزنند او خواهد توانست کفش طلا را به صورت مشترک با مهاجم سپاهان صاحب شود.
گل اول استقلال را مهدی قایدی در دقیقه ۱۷ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.  این پنالتی را ارسلان مطهری گرفت و با وجود درخواست این بازیکن برای زدن پنالتی ساپینتو وظیفه زدن ضربه را به قایدی داد تا روحیه و شانس او را برای آقای گل شدن بالا ببرد. قایدی این توپ را به گل تبدیل کرد و در ادامه نیز توانست گل دوم تیمش را در دقیقه ۴۳ روی پاس ارسلان مطهری به ثمر برساند.

[ad_2]

Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری