امروز یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

شناسایی ۱۲ واحد متخلف در زمینه قطعه بندی مرغ در استان ایلام

کد خبر: 346889
زمان انتشار: ۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۶ قبل از ظهر -
13 بازدید

[ad_1]
به گزارش آنلاین بلاگ

سرپرست اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی ایلام ازشناسایی ۱۲ واحد متخلف در زمینه قطعه بندی مرغ در استان ایلام خبر داد.
– محمدحسین ابراهیم پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: پیرو دستور سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، رییس سازمان دامپزشکی کشور و مدیرکل دامپزشکی استان ایلام، در خصوص طرح نظارت ملی بر تنظیم بازار مرغ، طرح شناسایی و معرفی مراکز متخلف در زمینه قطعه بندی مرغ در استان به مرجع قضایی اجرایی شد.
سرپرست اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی ایلام اضافه کرد: این طرح طی چند مرحله طی هفته های اخیر با حضور ۱۵ اکیپ دامپزشکی در سراسر استان اجرایی شده است.
پور ابراهیم تصریح کرد: در این طرح از کلیه مراکز عرضه مرغ درکل استان بازدید بعمل آمده است.
وی در مورد نتایج این طرح افزود: در مجموع در اجرای این طرح، ۵۶۳ بار از مراکز مورد نظر بازدید و تعداد ۱۲ مورد عرضه کننده متخلف که اقدام به قطعه بندی مرغ بدون کسب مجوز نموده بودند شناسایی و در جلسه با حضور معاونت بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان و اتحادیه مرغداران استان به مراجع ذیصلاح معرفی شدند.
وی عنوان کرد: واحدهای متخلفی که اقدام به قطعه بندی مرغ کرده بودند، بیش از ۷۵ میلیون تومان از سوی تعزیرات حکومتی استان جریمه شدند.

[ad_2]

Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری