امروز سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

مسی، دی ماریا و بوسکتس با ۵۰۰ میلیون در الهلال!

کد خبر: 347260
زمان انتشار: ۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۶ بعد از ظهر -
5 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


اخبار مبنی بر پیوستن لیونل مسی به الهلال، هر روز وارد فاز جدی تری می شود. روزنامه مارکا روز گذشته خبر داد که لیونل مسی به پذیرفتن پیشنهاد این تیم سعودی بسیار نزدیک است و جالب تر اینکه قرار است دی ماریا و بوسکتس نیز او را در سفر به عربستان همراهی کنند.
فلیکس دیاز، سردبیر روزنامه مارکا، شب گذشته مهمان تلفنی برنامه ملعب از شبکه SBC عربستان بود. او درخصوص تمامی شایعات مربوط به نقل و انتقالات عربستان و مطرح شدن اسامی بزرگان دنیای فوتبال برای حضور در این کشور به صحبت پرداخت.
بخش اصلی صحبت های دیاز درخصوص آینده کاپیتان تیم ملی آرژانتین بود. او در این باره گفت: پدر مسی و اطرافیانش می گویند بازگشت لئو به بارسلونا پیچیده است. پاریس تا چند روز دیگر خبر جدایی مسی را اعلام می کند و بعد از آن او نظر نهایی خود را به باشگاه عربستانی الهلال اعلام می کند.
دیاز در ادامه با اطمینان از پیوستن فوق ستاره پاریس به تیم عربستانی گفت: من ۱۰۰ درصد مطمئن هستم که او به الهلال خواهد آمد. همانطور که در جریان انتقال رونالدو به النصر، مطمئن بودم که او راهی عربستان خواهد شد.
البته شگفتی های نقل و انتقالاتی الهلال به همینجا محدود نمی شود. او از برنامه های این تیم برای جذب ستارگان دنیای فوتبال خبر داد و گفت: مسی به همراه دی ماریا راهی الهلال می شود. من اطمینان دارم که لئو به بارسلونا بازنخواهد گشت. بوسکتس نیز آنها را در الهلال همراه می کند. پیشنهاد تیم سعودی به این بازیکنان ۵۰۰ میلیون یورو است.
سردبیر مارکا درخصوص آینده بنزما و آلبا نیز گفت: کریم قراردادش را با رئال مادرید تمدید نکرده است. او پیشنهادی از الاتحاد دارد و به این تیم نزدیک است. ممکن است که جوردی آلبا نتواند راهی الهلال شود اما او پیشنهاداتی از عربستان دارد.

۲۵۷ ۲۵۱Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری