امروز سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

یک نفر در فدراسیون با علیرضا فغانی مشکل دارد!

کد خبر: 348614
زمان انتشار: ۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰ بعد از ظهر -
10 بازدید

[ad_1]
به گزارش آنلاین بلاگ


شاید برای خیلی‌ها جالب باشد که بدانند چه کسی علیرضا فغانی را از لیست بین المللی داوران ایرانی خط زده است؟
در این رابطه توجه شما را به مصاحبه سال گذشته خداداد افشاریان جلب می‌کنیم. جایی که رئیس کمیته داوران در توجیه خط زدن اسم بهترین داور تاریخ فوتبال ایران گفت: «در مورد عدم معرفی علیرضا فغانی در لیست سال آینده، همانطور که همه می‌دانند آنچه که تمام داوران ایران در سال‌های گذشته در عرصه بین‌المللی کسب کردند، فغانی خودش به تنهایی همه این افتخارات مانند حضور در سه دوره جام‌جهانی، سه دوره جام‌ملت‌های آسیا، بازی‌های المپیک، فینال جام باشگاهای جهان ‌و صدها بازی بزرگ دنیا در آسیا و جهان و هر افتخار دیگری که می‌خواسته را به دست آورده است. فغانی در سال ۲۰۲۱ توسط کمیته داوران وقت در لیست بین‌المللی قرار نگرفته بود، اما با هماهنگی فدراسیون فوتبال مجددا به لیست بازگشت. در سال ۲۰۲۲ خودم به عنوان مسئول کمیته داوران وی را به عنوان نفر نخست لیست معرفی کردم، چراکه شانس اصلی قضاوت در جام جهانی بود و به اعتقادم حق وی بود که در صدر لیست قرار بگیرد و امیدواریم در جام جهانی نیز بسیار موفق عمل کند. اما باتوجه به تغییر محل جغرافیایی زندگی فغانی، اینکه در اول سال میلادی ۴۴سال و نه ماه سن خواهد داشت و تورنمنتی وجود ندارد که او تا به حال موفق به حضور در آن نشده باشد؛ به اعتقاد همه اعضای کمیته داوران، داورانی در داخل کشور داریم که توانایی حضور در جام ملتهای آسیا و درخشیدن در عرصه بین‌الملل در آینده را دارند. به همین دلیل برای سال ۲۰۲۳ نام فغانی را در لیست قرار ندادیم. به نظرم با نگاه بسیار مثبتی که AFC روی مدرسی و نظارت وی دارد، قطعا در این عرصه نیز به فعالیت ادامه خواهد داد. برای وی در هر عرصه‌ای که حضور داشته باشد آرزوی موفقیت داریم!»
حالا مهدی قایدی یا استقلالی‌ها و حتی پرسپولیسی‌ها به دلیل مشکل یک نفر با علیرضا فغانی نمی‌توانند امیدوار باشند این داور سرشناس دربی حذفی را سوت بزند!
مصاحبه کوتاه فغانی با خبرورزشی را بخوانید: واکنش جالب علیرضا فغانی به قضاوت در دربی/ پیشنهاد دربی ۱۰۱ به دست آقای خاص رسید؟

[ad_2]

Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری