امروز سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

حزب‌الله، امروز در اوج اقتدار و بازدارندگی قرار دارد

کد خبر: 348793
زمان انتشار: ۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۸ قبل از ظهر -
15 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ

مجمع جهانی بیداری اسلامی در بیانیه‌ای به مناسبت آزادسازی جنوب لبنان تاکید کرد: آزادسازی جنوب لبنان، سنگ بنای آغاز فتوحات بزرگ جبهه مقاومت اسلامی در مقابل جنایات و اشغالگری رژیم صهیونیستی نه‌تنها در لبنان و فلسطین که در سرتاسر منطقه است.
به گزارش ایسنا، متن بیانیه مجمع جهانی بیداری اسلامی به مناسبت سالگرد آزادسازی جنوب لبنان با شرح زیر است:
بسم‌ الله الرحمن الرحیم
بدین‌وسیله فرارسیدن بیست‌وسومین سالگرد آزادسازی جنوب لبنان را به رزمندگان بزرگمرد و شجاع مقاومت اسلامی، همچنین ملت و دولت بزرگ لبنان تبریک و تهنیت عرض می‌نمائیم.
۲۵ ماه مه سال ۲۰۰۰ میلادی روزی بود که رژیم تبهکار صهیونیستی برای نخستین بار نه در مقابل یک دولت و کشور بلکه در برابر یک گروه مقاومت که فاقد مؤلفه‌های قدرت سخت رژیم صهیونیستی بود، شکست خورد.
آزادسازی جنوب لبنان، سنگ بنای آغاز فتوحات بزرگ جبهه مقاومت اسلامی در مقابل جنایات و اشغالگری این رژیم نه‌تنها در لبنان و فلسطین که در سرتاسر منطقه است.
این پیروزی راهبردی، پایان اسطوره شکست‌ناپذیری رژیم تروریستی صهیونیستی و شکست قطعی پروژه «اسرائیل بزرگ» بود و باعث اثبات کارآمدی و تثبیت جایگاه حزب‌الله و مقاومت اسلامی در لبنان، منطقه و جهان شد، قواعد درگیری و توازن قوا را به نفع مقاومت اسلامی تغییر داد، الگوی حزب‌الله را در فلسطین اشغالی توسعه و گسترش داد و روند فروپاشی رژیم صهیونیستی را تسهیل و تسریع نمود.
مقاومت لبنان با بیرون‌راندن اشغالگران صهیونیستی از جنوب لبنان این واقعیت را در منطقه و جهان اسلام روشن ساخت که رژیم صهیونیستی بر خلاف القائات و تبلیغات رایج، به‌شدت آسیب‌پذیر و مستعد بحران و فروپاشی از درون است.
با گذشت ٢٣ سال از شکست راهبردی رژیم صهیونیستی در برابر مقاومت لبنان، این رخداد بزرگ که اراده‌ها و امیدها برای آزادی فلسطین و قدس شریف را تقویت کرد، همچنان الهام‌بخش مقاومت لبنان و رزمندگان جبهه مقاومت است که در خط مقدم مبارزه با رژیم صهیونیستی قرار دارند.
بی‌شک حزب‌الله، امروز در اوج اقتدار و بازدارندگی قرار دارد و دشمنان به‌ویژه رژیم صهیونیستی در سطوح نظامی، امنیتی و سیاسی توان مقابله با آن را ندارد و بی‌تردید این مهم دستاورد مهمی است که ریشه در پایبندی به اصول و ارزش‌های اسلامی و تبعیت از رهبری و باور قلبی به نصرت الهی دارد که یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم.
مجمع جهانی بیداری اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران حماسه بزرگ آزادسازی جنوب لبنان، برای ملت دوست و برادر لبنان از خداوند متعال سرافرازی و سربلندی آرزو نموده و حمایت قاطع جمهوری اسلامی ایران را اعلام و برای همه سرافرازان جبهه مقاومت، پیروزی، عزت و سربلندی مسئلت می‌نماید.
مجمع جهانی بیداری اسلامی
انتهای پیامSource link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری