انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

طولانی ترین تله کابین شمال کشور در علی آباد احداث می شود

کد خبر: 349635
زمان انتشار: ۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۸ بعد از ظهر -
13 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ

طولانی ترین تله کابین شمال کشور به طول ۶/۵ کیلومتر در عرصه بیش از چهار هکتار با اعتبار ۶۰۰ میلیارد تومان در این شهرستان احداث می شود.
– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری فارس از علی آبادکتول محمد کوهستانی در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: بودجه شهرداری علی آبادکتول در سال ۱۴۰۱ مبلغ ۸۸ میلیارد تومان مصوب شد که با همکاری و تلاش اعضای شورای شهر و شهرداری توانستیم این بودجه را با ۱۰ درصد افزایش به مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان محقق کنیم.
وی تصریح کرد: شهرداری بودجه امسال را ۲۱۰ میلیارد تومان مصوب کرده که از این مبلغ، ۷۰ میلیارد تومان برای هزینه های جاری، ۷۰ میلیارد تومان برای حوزه عمرانی و ۷۰ میلیارد تومان در حوزه پروژه های سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است.
شهردار علی آبادکتول خاطرنشان کرد: بعد از حدود ۹ سال بلاتکلیفی و فراز و نشیب احداث تله کابین در این شهر، بالاخره مجوز ساخت تله کابین صادر شده و مراحل پایانی خود را می گذراند و به زودی عملیات اجرایی ان آغاز خواهد شد.
وی افزود: این پروژه به عنوان طولانی ترین تله کابین شمال کشور در عرصه بیش از چهار هکتار و با اعتبار پیش بینی شده ۶۰۰ میلیارد تومان در طول مدت ۳۰ ماه احداث می شود.
وی ادامه داد: شهرداری موظف است در کنار ایجاد زیرساخت هایی مانند احداث رستوران و دیگر خدمات رفاهی، سالانه ۵۰ میلیون تومان به عنوان بهره ماSource link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری