امروز سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

عملیات تیراندازی گردان‌های قدس در جنین

کد خبر: 349575
زمان انتشار: ۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۴ بعد از ظهر -
11 بازدید

[ad_1]
به گزارش آنلاین بلاگ


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، گردان‌های قدس اعلام کردند که دو شهرک صهیونیستی را مورد حمله قرار داده‌اند و نظامیان و شهرک‌نشینان صهیونیست را مورد اصابت قرار داده‌اند.
ارتش رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد که در جستجوی افراد مسلحی است که در نزدیکی شهرک صهیونیستی میفو دوتان در نزدیکی جنین اقدام به تیراندازی کرده‌اند.
ناکامی نظامیان صهیونیست در طولکرم
گردان طولکرم زیرمجموعه گردان‌های قدس طی بیانیه‌ای اعلام کرد که امروز یکشنبه، با شناسایی نیروهای ویژه لباس‌شخصی صهیونیست، مأموریت آنان را به شکست کشانده است.
‌در ادامه این بیانیه، گردان طولکرم افزوده است: رزمندگان ما با نظامیان اشغالگر که به اردوگاه رسیدند، درگیر شدند و آنان را آماج تیرها و بمب‌های دست‌ساز خود قرار دادند که در نتیجه آن، صهیونیست‌ها مجبور به فرار شدند و در اجرای مأموریتشان ناکام ماندند.
گردان طولکرم در بیانیه خود از مردم فلسطین خواست که در شناسایی اشغالگران، یاری‌گر این گردان و پشتیبان رزمندگان مقاومت باشند.
بازداشت ۳ جوان فلسطینی در جنین
منابع محلی گزارش دادند که نظامیان اشغالگر صهیونیستی امروز یکشنبه، با یورش به جنین، ۳ جوان فلسطینی را در این شهر کرانه باختری بازداشت کرده‌اند.
شانزدهمین روز محاصره المغیر
منابع فلسطینی اعلام کردند که نظامیان اشغالگر صهیونیست، برای شانزدهمین روز متوالی، محاصره روستای المغیر در شرق رام‌الله را ادامه می‌دهند. در پی این محاصره، مردم این منطقه مجبور شده‌اند، برای رفت‌وآمد به زمین‌های زراعی خود از راه‌های فرعی صعب‌العبور استفاده کنند.
روستای المغیر، گاه‌وبی‌گاه، مورد تعرض شهرک‌نشینان و نیروهای اشغالگر قرار می‌گیرد. در درگیری‌های روزهای گذشته، یکی از شهروندان فلسطینی از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت و ۴ تن دیگر مصدوم شدند. همچنین شهرک‌نشینان صهیونیست ۵ خودرو کشاورزان فلسطینی و مقادیری محصولات کشاورزی را به آتش کشیدند.

[ad_2]

Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری