انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

تکمیل زنجیره های ارزش صنعت پرورش آبزیان استان بوشهر

کد خبر: 353805
زمان انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۶ بعد از ظهر -
8 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ

استاندار بوشهر از تکمیل زنجیره های ارزش صنعت پرورش آبزیان استان خبر داد و گفت: صنعت پرورش آبزیان شامل ماهی، میگو، جلبک و صدف در اولویت برنامه های استان است و در این راستا زنجیره ارزش این صنعت در حال تکمیل است.
– از بوشهر، احمد محمدی زاده ظهر امروز در بررسی روند اجرایی طرح های زنجیره ارزش صنعت پرورش آبزیان با بیان اینکه یکی از اهداف مهم برنامه ها در سال جاری رشد تولید است، اظهار داشت: یکی از اقدامات مهم تولید در استان بوشهر آبزی پروری در زمینه ماهی، میگو، جلبک، صدف و دیگر محصولات است.
وی تکمیل زنجیره ارزش صنعت پرورش آبزیان را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: در راستای تکمیل ارزش صنعت پرورش آبزیان همه حلقه های این زنجیره در حال تکمیل شدن هستند.
استاندار بوشهر با بیان اینکه با همکاری بخش خصوصی زنجیره ارزش صنعت پرورش آبزیان در حال کامل شدن است گفت: در این راستا تولید مولد و خوراک آبزیان، پرورش، تهیه غذای میگو و ماهی پرورشی، فرآوری، بسته بندی، سردخانه و صادرات در اولویت برنامه زنجیره صنعت پرورش آبزیان قرار دارد.
محمدی زاده از تکمیل زنجیره ارزش در بخش ماهی و میگو پرورشی خبر داد و بیان کرد: در ۴ ماه گذشته در این منطقه عملیات ساخت مرکز بزرگ فرآوری آبزیان توسط بخش خصوصی آغاز شد و در کنار آن واحد تولیدی خوراک ماهی و میگو با ظرفیت ۱۱۰Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری