انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

وضعیت قرمز برای کاپیتان استقلال/ آبی‌ها به دنبال دروازه‌بان

کد خبر: 353883
زمان انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۸ بعد از ظهر -
8 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


سیدحسین حسینی در این فصل اصلا شرایط خوبی نداشته است و بارها با اشتباهات او دروازه آبی ها باز شده است، نمونه اش همین دربی روز گذشته در فینال جام حذفی که دروازه بان استقلال به جز چند خروج اشتباه در جریان بازی، گل دوم را هم به شکلی عجیب دریافت کرد و شوت امید عالیشاه به طور مستقیم وارد دروازه آبی ها شد.
ساپینتو از مدت ها قبل قصد داشت برای فصل آینده یک دروازه بان مطمئن جذب کند و حالا اگر او نباشد هم احتمالا آبی ها اقدام به جذب یک گلر مطمئن خواهند کرد تا یک بار برای همیشه، ضعفی که استقلال سال ها با آن دست به گریبان است برطرف شود.
این دقیقا شبیه وضعیتی است که حسینی در پایان لیگ نوزدهم آن را تجربه کرد، او حتی تا آستانه پیوستن به سپاهان هم پیش رفت و در نهایت ترجیح داد در این تیم بماند و ذخیره رشید مظاهری بشود هرچند که او در لیگ بیست و یکم توانست جایش را در ترکیب اصلی پس بگیرد.
آنچه مسلم است حسینی بعد از جدایی مهدی رحمتی از استقلال هرگز چهره یک گلر مطمئن را نداشته است و فقط آمارهای گل خورده او، این دروازه بان را در رسانه ها برجسته کرده وگرنه او هرگز خیال آبی ها را از خط دروازه راحت نکرده است.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری