انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

یارانه بگیران بخوانند! / آغاز مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیک اعلام شد

کد خبر: 353875
زمان انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۵ بعد از ظهر -
9 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ
پنجشنبه، ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۰۲۰۲۳-۰۶-۰۱اقتصادی مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت رفاه اعلام کرد: مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیک از ۱۳ خردادماه سال جاری برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در دهک های اول تا سوم اجرایی می شود.
– مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت رفاه اعلام کرد: مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیک از ۱۳ خردادماه سال جاری برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در دهک های اول تا سوم اجرایی می شود.
، مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه در خصوص اجرای مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیکاعلام کرد:نظر به تعهد دولت مردمی برای حمایت از اقشار کم درآمد، اجرای مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیک برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی از ۱۳ خردادماه آغاز می شود و خانوارها می توانند یک ماه زودتر از واریز یارانه از اعتبار خود استفاده کنند.
در این مرحله به منظور حمایت از دهک های اول تا سوم، یارانه خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی ۲۰ درصد افزایش می یابد و همه مشمولین طرح می توانند به صورت اختیاری از کالابرگ الکترونیکی استفاده کنند.
برچسب ها: کالابرگ الکترونیک – کمیته امداد امام – الکترونیک – کالابرگ – روابط عمومی – کمیته امداد – سازمان بهزیستی
آخرین اخبار سرویس:یارانه بگیران بخوانند! / آغاز مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیک اعلام شد یارانه بگیران بخوانند! / آغاز مرحله جدید طرح ملّی کالابرگ الکترونیک اعلام شدهمه حقوق این سایت برای قطره محفوظ است. قطره مسئولیتی در قبال محتوای مطالب ندارد.
تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری