امروز سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

شوک به جواد نکونام پیش از مراسم معارفه!

کد خبر: 365602
زمان انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۶ بعد از ظهر -
8 بازدید

[ad_1]
به گزارش آنلاین بلاگ


جواد نکونام امروز با حضور در مراسم معارفه بصورت رسمی سرمربی استقلال شد. اما ثانیه‌هایی قبل از شروع مراسم معارفه اتفاق عجیبی بین حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال و جواد نکونام افتاد که توسط دوربین‌ها شکار شد.
زمانیکه نکونام در حال نشستن روی صندلی معارفه بود به حجت کریمی گفت او آغازگر مراسم معارفه باشد که ناگهان در همان تلفن موبایل حجت کریمی زنگ خورد و سرپرست مدیرعاملی استقلال به نکونام اشاره کرد که تلفنم در حال زنگ خوردن است. نکونام هم در واکنش به این موضوع به شوخی گفت: «یا ابالفضل کنسله!»
نام نکونام به عنوان اولین گزینه جانشینی ساپینتو روی نیمکت استقلال خیلی زود مطرح شد گزینه‌ای که محبوب هواداران نیز بود اما در این چند روز با مطرح شدن گزینه‌های دیگر روی نیمکت آبی‌ها انتخاب سرمربی جدید استقلال با چالش عجیبی همراه شد ولی در نهایت برطرف شدن مشکل نکونام کاپیتان سابق آبی‌ها هدایت تیم محبوبش را به عهده گرفت.
بنابراین جمله نکونام در مراسم معارفه چندان بی‌ربط به اتفاقات اخیر نبوده و سرمربی جدید استقلال که در هفته اخیر بارها نامش به عنوان جانشین ساپینتو مطرح و تکذیب می‌شد شاید به این موضوع واکنش نشان داده است.

۲۵۸ ۲۵۸

[ad_2]

Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری