امروز پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

استاندار: هرمزگان رتبه اول سرمایه گذاری صنعتی کشور را کسب کرد

کد خبر: 365285
زمان انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰ بعد از ظهر -
10 بازدید

[ad_1]
به گزارش آنلاین بلاگ

این استان سال گذشته با اقدام های انجام شده در زمینه بهبود محیط رتبه اول کشور را در زمینه جذب سرمایه گذاری صنعتی در کشور بدست آورد.
– به گزارش سایت قطره و به نقل ازدنیای معدن، مهدی دوستی روز چهارشنبه در دیدار با سفرای ایران در کشورهای بلغارستان، ازبکستان، کنیا و آذربایجان، افزود: معتقدم اقتصاد مانند شیمی است و اگر محیط مناسب باشد سرمایه گذاری هم رخ می دهد.
وی ادامه داد: تمام تلاش خود را بر روی بهبود محیط و جذب سرمایه قرار دادیم که یکی از اقدام های انجام شده در این زمینه تهیه کیف سرمایه گذاری برای هرمزگان است.
رییس شورای اداری هرمزگان اضافه کرد: تمام مجوزهای طرح های سرمایه گذاری در هرمزگان در قالب کیف سرمایه گذاری از پیش صادر شده است و سرمایه گذار تنها یک امضا در آن خواهد زد، بدین ترتیب فسادهایی که ممکن بود در مسیر وجود داشته باشد از بین رفته است.
دوستی گفت: در این کیف جغرافیای زمین و کارت طلایی دسترسی به استاندار هم در آن قرار دارد، همچنین تورهایی هم برای سرمایه گذاران برگزار شده است.
امسال ۱۰۰ همت سرمایه گذاری در هرمزگان انجام شده است وی خاطر نشان کرد: بدین ترتیب افزون بر ۱۶۳ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در پارسال انجام شد و از ابتدای فروردین تا کنون هم ۱۰۰ همت سرمایه گذاری جدید در این استان انجام شده است.

[ad_2]

Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری