امروز یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

بیانیه باشگاه پرسپولیس درباره نقل و انتقالات؛ هواداران هوشیار باشید!/ به دور از هیاهو و بر اساس نیازها اقدام می‌کنیم

کد خبر: 366291
زمان انتشار: ۱ تیر ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۲ بعد از ظهر -
6 بازدید

[ad_1]
به گزارش آنلاین بلاگ


در اطلاعیه باشگاه آمده است: پس از گذشت چند روز از پایان فصل گذشته که با قهرمانی پرسپولیس در هر دو جام باشگاهی همراه بود، فعالیت‌های نقل و انتقالاتی باشگاه نیز آغاز شد تا پرسپولیس بتواند حضوری قدرتمند در فصل آینده لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد. 
از همین رو مذاکره با بازیکنانی که طبق نظر سرمربی محترم تیم، قراردادشان باید تمدید می‌شد از همان هفته گذشته آغاز شده و تمدید قرارداد این گروه از بازیکنان تقریبا در مراحل پایانی است. 
علاوه بر این، طبق لیستی که یحیی گل‌محمدی به باشگاه ارسال داشته، باشگاه در حال مذاکره با گزینه‌های مدنظر است و بدیهی است تا زمانی که توافق حاصل نشده، نمی‌توان در این زمینه به هواداران عزیز اطلاع‌رسانی کرد.
هواداران فهیم پرسپولیس به خاطر دارند که فصل گذشته نیز مدیریت باشگاه در کمال آرامش و به دور از هر گونه هیاهو بر اساس برنامه و نیازهای کادر فنی اقدام کرد و امسال نیز طبق همین رویه پیش خواهیم رفت تا علاوه بر حفظ شأن و منزلت باشگاه بزرگ پرسپولیس، جذب بازیکنان مورد نظر در چارچوب تعریف شده و البته در کمترین فاصله زمانی انجام شود.
از هواداران عزیز می‌خواهیم نسبت به بعضی اتفاقات طراحی شده در فضای مجازی هوشیار باشند و همچنین از رسانه‌های محترم خواهشمندیم از گمانه‌زنی‌های بی‌مورد پیرامون فعالیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس پرهیز کنند تا باشگاه در آرامش کامل بتواند برای بستن تیمی قدرتمند و برطرف کردن نیازهای کادر فنی اقدام کند.

[ad_2]

Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری