امروز یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

گسترش و تقویت شرکت‌های بورسی در دستور کار سال ۱۴۰۲

کد خبر: 366482
زمان انتشار: ۱ تیر ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۸ بعد از ظهر -
11 بازدید

[ad_1]
به گزارش آنلاین بلاگ

مجید عشقی پنجشنبه شب در جمع فرمانداران، شهرداران و فعالان اقتصادی استان یزد، افزود: تشکیل و فعالیت شرکت‌های مختلف بورس و فرابورس در چارچوب مقررات مورد تاکید و نقش مهمی در تحقق اهداف اقتصادی دارد.
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: هم‌اکنون ۸۰۰ شرکت بورس و فرابورس در استان‌های مختلف کشور فعالیت دارند و گسترش و تقویت آن‌ها جزو برنامه‌های مهمی است که امسال پیگیری می‌شود.
وی با قدردانی از همراهی مردم و مسئولان و فعالان اقتصادی اظهار کرد: در بورس و بازار سرمایه که بسیار اهمیت دارد فرصت‌های بسیارخوبی وجود دارد که باید معرفی و از آن‌ها بهره گرفت.
رئیس سازمان بورس و بهادار تصریح کرد: حضور میدانی در استان‌های مختلف و برگزاری جلسات به خصوص در حوزه آموزش نقش مهمی در ارتقای دانش همگان به بورس دارد.
عشقی تاکید کرد: سازمان بورس و بهادار آمادگی کامل برای تشکیل و برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی برای اقشار جامعه در سطح استان‌ها را دارد.
وی گفت: برای فعالیت‌های گسترده مالی قطعا باید سواد آن بیش از گذشته توسط کارشناسان مجرب برای مردم و عموم علاقه‌مندان گسترش یابد.
این مسئول بیان کرد: باید شهرداری‌ها با بهره‌گیری از بورس و بازار سرمایه به دنبال یافتن راه‌های جدی کسب منابع مالی برای تحقق اهداف عمران باشند.
عشقی بیان کرد: برای تامین مالی اجرای طرح‌های مختلف باید شهرداری‌ها دنبال اجرای طرح‌های جدید در جذب اعتبارات باشند و بدون شک بازار سرمایه نقش آفرین است.
ایبنا

[ad_2]

Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری