امروز سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

جود بلینگام و اعطای پیراهن‌های رایگان رئال مادرید به فوتبال‌دوستان بیرمنگامی / فیلم

کد خبر: 366647
زمان انتشار: ۲ تیر ۱۴۰۲ - ۰۳:۰۴ قبل از ظهر -
14 بازدید

[ad_1]
به گزارش آنلاین بلاگ

جود بلینگام، پسر جدید رئال مادرید، برنابئو را به بیرمنگام آورده است. او با آدیداس به شهرش بازگشته تا پیراهن‌های رایگان تیم جدیدش را به صدها جوان این شهر بدهد.

به گزارش سایت GOAL، بلینگام ملی‌پوش انگلیسی جدید باشگاه رئال مادرید با هدیه دادن پیراهن‌های رایگان رئال به نوعی جوانان و مردم بیرمنگام را غافلگیر کرد. بلینگام ۱۹ ساله که در انتقالی ۱۰۳ میلیون یورویی (۸۸ میلیون پوند / ۱۱۰ میلیون دلار) از بوروسیا دورتموند به رئال مادرید پیوسته است اما ریشه‌های خود را فراموش نکرده است. بیرمنگام و آکادمی این تیم جایی است که بلینگام از هفت سالگی تا نوجوانی‌اش را در آن سپری کرده و همیشه و در همه حال از این شهر و تیم به نیکی یاد کرده است.

در روز پنج‌شنبه، بلینگام و آدیداس صدها جوان را در “فروشگاه بیست و دو” شگفت‌زده کردند. بلینگام به طور رایگان صدها لباس رایگان فصل ۲۴-۲۰۲۳ رئال مادرید و برخی از کفش‌های ورزشی را به فوتبال‌دوستان این شهر اعطا کرد. جود بلینگام در حال اهدای لباس‌های رایگان تیم جدیدش گفت:

 
من حالا ممکن است برای رئال مادرید بازی کنم، اما بیرمنگام برای همیشه خانه من خواهد بود. من برای همیشه از خانواده و دوستانم برای حمایت آنها در طول سفری که تا به الان داشته‌ام و همچنین از مردم بیرمنگام سپاسگزارم.

 

 
از زمانی که اولین حضورم را در اینجا سپری کردم، حمایتی که این مردم از من داشتند به من نشان دادند که باور کنم هر چیزی امکان‌پذیر است. امروز می‌خواستم بار دیگر به اینجا برگردم و نشان دهم که این مردم برایم چه معنایی دارند و مطمئن شوم که آنها می‌توانند بخشی از فصل هیجان‌انگیز بعدی من باشند.

[ad_2]

Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری