امروز سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

بازدید معاونان سازمان بازرسی کل کشور از دستگاه‌های اجرایی و مجموعه‌های تحت نظارت این سازمان

کد خبر: 368453
زمان انتشار: ۳ تیر ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۰ بعد از ظهر -
8 بازدید

[ad_1]
به گزارش آنلاین بلاگ


همزمان با سومین روز از هفته قوه قضاییه معاونین سازمان بازرسی کل کشور به صورت سرزده از دستگاه‌های اجرایی بازدید کردند.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، اسدیان معاون امور تولیدی سازمان بازرسی از دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت ایران بازدید و بر ضرورت اولویت بندی کالاها و همچنین تخصیص ارز به کالاهایی که اولویت دارند، تاکید کرد.
مسعودی اصل معاون امور فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور هم از اورژانس یک و دو بیمارستان مهدی کلینیک تهران بازدید کرد و در بخش‌های داروخانه، تریاژ، تروما و سی تی اسکن حضور یافت.
وی ضمن تماس تلفنی با مسئولان وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تهران به منظور رسیدگی به گلایه‌های بیماران و همراهان آن‌ها پیرامون وضعیت اورژانس، دستورات لازم را برای بهبود وضعیت خدمت رسانی به مردم صادر کرد.
مصطفی علی اصغرپور معاون امور اقتصادی سازمان بازرسی هم از مرکز پایش داده‌های تاب آوری و مدیریت بار و انرژی شبکه برق کشور و مرکز دیسپاچینگ (رصد وضعیت برق کشور) بازدید کرد و دستورات لازم برای بهبود وضعیت برق رسانی کشور را صادر کرد.
محمودرضا مهرورز بازرس کل وزارت کشور و شهرداری‌ها هم نحوه خدمت رسانی در بهشت زهرا و سازمان میادین شهرداری تهران را مورد بررسی قرار داد. ابراهیم پور معاون بازرس کل امورخارجه و مجلس و ریاست جمهوری به همراه تیم سربازرسان خود از مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری بازدید کردند و در نهایت حسام عشقی بازرس کل امور قوه قضاییه و دادگستری نیز به همراه معاون و سربازرسان از سازمان تعزیرات حکومتی و نحوه خدمت رسانی آنها بازدید کردند.
انتهای پیام

[ad_2]

Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری