امروز پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

پیام فراجا برای هفته قوه‌قضائیه

کد خبر: 368137
زمان انتشار: ۳ تیر ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۷ بعد از ظهر -
9 بازدید

[ad_1]
به گزارش آنلاین بلاگ


فرماندهی کل انتظامی کشور در پیامی فرارسیدن هفته قوه قضائیه را تبریک گفت.
به گزارش ایسنا، در متن پیام فرماندهی کل انتظامی کشور به مناسبت هفته قوه‌قضائیه آمده است:
« بسمه تعالی
و بالعدل قامت السموات و الارض
قوه قضائیه به عنوان پاسدار قانون و جان پناه مردم یکی از ارکان اصلی حاکمیت جمهوری اسلامی ایران است. در نظام مردم سالاری دینی قوه قضائیه ملجا مستضعفان و امید مردم در مقابل قانون شکنان و مجرمان است. هفته اول تیر ماه هر سال در پاسداشت خون شهیدان حادثه تروریستی توسط منافقان کوردل و سیاه رویان همیشه تاریخ و عروج آسمانی عالم مظلوم شهید والامقام دکتر بهشتی اسوه صبر و ایثار و یاران با وفای او به نام قوه قضائیه نامگذاری شده است. هدف از این نامگذاری تکریم مقام شهدا و تعظیم در مقابل مقام بلند عدالت و دفاع از مظلوم است. عدالت که اصل و اساس هستی و معنا و حقیقت رسالت انبیا و جهاد اولیا و خون شهدا است.
قضات محترم و همه همکاران پرتلاش و آگاه این نهاد سرمایه انسانی ارزشمند و گران‌بهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند. همچنین تحولات فرآیندی و پیشرفت های زیرساختی انجام شده در این مجموعه، قوه قضائیه را به نهادی هوشمند، کارا و مردم مدار تبدیل کرده است.
فرماندهی کل انتظامی کشور به عنوان ضابط امنیت کشور و حافظ آرامش مردم ضمن تقدیر و تشکر از تلاش همه کارکنان دستگاه قضا، فرارسیدن هفته قوه‌قضائیه را به ریاست محترم این قوه جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین اژه‌ای، معاونان محترم و همه همکاران این قوه در سراسر کشور تبریک می‌­گوید و پیشرفت و بهروزی برای این رکن مهم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در تحقق عدالت و حمایت از مردم در مقابل مجرمان و قانون‌شکنان را از خداوند متعال مسئلت می‌کند.»
انتهای پیام

[ad_2]

Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری